Vitajte,

máte problém s nevyplatenou pohľadávkou možno aj vďaka, ktorej ste sa dostali do finančných problémov?
Nezúfajte, my pre Vás nájdeme riešenie!
Spoločnosť JUSTICIA Legis s.r.o. má vysoko kvalifikovaných pracovníkov, používa tie najmodernejšie praktiky a neustále rozširuje a skvalitňuje služby, aby čo najlepšie splnila potreby a očakávania svojich súčasných aj budúcich klientov.
Špecializujeme sa na správu a inkaso, odkupovanie a obchodovanie s pohľadávkami, zápočtové operácie, znižovanie záväzkov a na všetky s tým súvisiace činnosti a služby. Sme odborníkmi na konkurzné právo, kde Vám poskytneme profesionálne poradenstvo a zabezpečíme Vám zastúpenie počas celého insolvenčného konania prostredníctvom správcov konkurzných podstát, ktorí disponujú osvedčením z ministerstva spravodlivosti.
Od samého počiatku svojej existencie sa spoločnosť JUSTICIA Legis s.r.o. zamerala najmä na získanie kvalitného know – how a vybudovanie partnerských vzťahov so stabilnými a zdatnými spoločnosťami. Náš silný profesionálny tím s dlhoročnými skúsenosťami je zárukou kvality a Vy si môžete byť istí, že ste na správnom mieste s riešením Vášho problému.
Tím spoločnosti JUSTICIA Legis s.r.o.

„GAUDIUM EST MISERIS SOCIOS HABERE POENARUM.“

„Pre nešťastných je útechou, keď v nešťastí nie sú sami.“

KDE NÁS NÁJDETE?

JUSTICIA Legis s.r.o.
Lipová 5106/28, 900 42 Dunajská Lužná

JUSTICIA LEGIS

Spoločnosť JUSTICIA Legis s.r.o. sa špecializuje na správu a inkaso, odkupovanie a obchodovanie s pohľadávkami, zápočtové operácie, znižovanie záväzkov a na všetky s tým súvisiace činnosti a služby. Sme odborníkmi na konkurzné právo, kde Vám poskytneme profesionálne poradenstvo a ...